H635 Dilatační kardiomyopatie (DCM2)

Kód: 1251
Neohodnoceno
Značka: CombiBreed
1 402 Kč / ks 1 158,68 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dilatační kardiomyopatie (DCM) je nejběžnější formou kardiomyopatie, často vedoucí k srdečnímu selhání a náhlému úmrtí. 
 

Konkrétní informace o testu

-

Věk

"Pozdní nástup" – Tento termín poukazuje na to, že symptomy tohoto onemocnění lze detekovat v pozdějším věku. "Pozdní nástup" je opakem "časného nástupu", ve kterém mohou být příznaky přítomny v mladším věku. Tyto termíny jsou používány z důvodu rozdílných symptomů způsobených mutací u "pozdního nástupu" v porovnání s "časným nástupem" onemocnění.  

Doba dodání

Doba dodání (TAT) závisí na různých faktorech, jako je čas odeslání vašeho vzorku do místa testování, testovací metoda (metody) a to, zda jsou testy provedeny úplně nebo částečně partnerskou laboratoří nebo vlastníkem patentu. Doba dodání u testů prováděných v našich zařízeních je obvykle 10 pracovních dnů po obdržení vzorku zkušební laboratoří (VHL, VHP nebo Certagen). U testů prováděných partnerskou laboratoří (tzv. „partnerský laboratorní test“) nebo majitelem patentu je doba dodání nejméně 20 pracovních dnů po obdržení vzorku. Protože doba dodání do našich partnerských laboratoří nebo majiteli patentu se může lišit v důsledku faktorů, které nemůžeme ovlivnit, je uvedených 20 pracovních dnů pouze odhadem.  

VEZMĚTE, PROSÍM, NA VĚDOMÍ:
Někdy je nutné vzorek poslat znovu a test zopakovat. V takovém případě bude doba dodání samozřejmě prodloužena.
 

Lokalizace či charakteristické rysy nemoci

Toto onemocnění je přítomno v celém těle, ale především má vliv na vnitřní orgány jako jsou žaludek, střeva, játra a ledviny. V řadě případů nemoc postihuje jeden hlavní vnitřní orgán. 

Seznam plemen

Tento test DNA je k dispozici pro následující plemena: Dobrman 

Druh vzorku

Pro tento test DNA přijímáme následující materiály: nesraženou krev (v EDTA nebo Heparinu), stěry bukální sliznice. Kontaktujte, prosím, naši laboratoř, pokud si přejete zaslat jiný materiál, než je uvedeno.  

Výsledky

Nemoc má multifaktoriální původ, což znamená, že příznaky jsou výsledkem kombinace genetických faktorů a vlivu životního prostředí. Tento marker je součástí souboru genetických faktorů ovlivňujících toto onemocnění. 

Dědičnost

Nemoc má multifaktoriální původ, což znamená, že příznaky jsou výsledkem kombinace genetických faktorů a vlivu životního prostředí.  

Závažnost onemocnění

-