H691 Identifikace plemene psa (partnerská laboratoř)

Kód: 78
Neohodnoceno
Značka: CombiBreed
3 795 Kč / ks 3 136,36 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý pes je jedinečný svými individuálními fyzickými a behaviorálními rysy vyplývajícími z různých faktorů, jako je genetika, trénink a prostředí. Tento test identifikace plemene může poskytnout vhled do plemene předků vašeho psa. Test identifikuje genetické plemeno, které tvoří všechny možné rodokmeny v posledních třech generacích a předpovídá váhu dospělého psa. Potenciální plemena v předcích vašeho psa jsou určena analýzou více než 1800 genetických markerů. 
Testovací postupy byly navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivé a přesné výsledky. Tento test identifikace plemene je založen na databázi více než 350 ověřených plemen. Pokud váš pes obsahuje geneticky jiná plemena, která nejsou v databázi k dispozici, může to vést k identifikaci plemen, nebo kombinaci plemen, která souvisejí s plemeny u předků vašeho psa.

 

Konkrétní informace o testu

-

Věk

-

Doba dodání

Doba dodání (TAT) závisí na různých faktorech, jako je čas odeslání vašeho vzorku do místa testování, testovací metoda (metody) a to, zda jsou testy provedeny úplně nebo částečně partnerskou laboratoří nebo vlastníkem patentu. Doba dodání u testů prováděných v našich zařízeních je obvykle 10 pracovních dnů po obdržení vzorku zkušební laboratoří (VHL, VHP nebo Certagen). U testů prováděných partnerskou laboratoří (tzv. „partnerský laboratorní test“) nebo majitelem patentu je doba dodání nejméně 20 pracovních dnů po obdržení vzorku. Protože doba dodání do našich partnerských laboratoří nebo majiteli patentu se může lišit v důsledku faktorů, které nemůžeme ovlivnit, je uvedených 20 pracovních dnů pouze odhadem.

VEZMĚTE, PROSÍM, NA VĚDOMÍ:
Někdy je nutné vzorek poslat znovu a test zopakovat. V takovém případě bude doba dodání samozřejmě prodloužena.

 

Lokalizace či charakteristické rysy nemoci

-

Seznam plemen

Tento test DNA je k dispozici pro všechna plemena.

Druh vzorku

Pro tento DNA test přijímáme následující materiály: krev (EDTA), krev (heparin), stěry bukální sliznice. Kontaktujte, prosím, naši laboratoř, pokud si přejete zaslat jiný materiál, než je uvedeno.

Výsledky

Nepoužívá se

 

Dědičnost

-

Závažnost onemocnění

-