H692 CanineHD celogenomové genotypování

Kód: 45
Neohodnoceno
Značka: CombiBreed
1 Kč / ks 0,83 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Test je na vyžádání

Pro informace o ceně nás, prosím, kontaktujte

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konkrétní informace o testu

Pokud jde o BeadChips pro genotypizaci Illumina, existuje několik možností. Díky naší spolupráci s firmou Geneseek jsme schopni nabídnout široký rozsah typů čipů, včetně vlastních produktů a celého rozsahu Illumina čipů. Kromě toho můžeme nabídnout customerizovanou sadu, přesně na míru Vašim potřebám.

Většina čipů Illumina BeadChips pracuje s formátem 24 vzorků To znamená, že test můžeme provést až v momentě, kdy máme přijato minimálně 24 vzorků. To však neplatí pro standardní BeadChips, u kterých jsou testy spouštěny průběžně.

Případné opakování testu není automatické, záleží na ceně, která byla zákazníkovi účtována. Také to závisí na typu vzorku, jeho kvalitě a množství nebo kvalitě vyizolované DNA. Jsme schopni otestovat na BeadChips téměř libovolný typ vzorku.

Jsme schopni nabídnout BeadChips jakéhokoliv zvířecího druhu, za předpokladu, že jsou k dispozici informace o sekvencích.

Prosím, kontaktujte nás před odesláním vzorků pro tento test.

Věk

-

Doba dodání

Čas od odeslání vzorku po obdržení výsledků je do značné míry závislý na logistice, tzn. transportu vzorku do laboratoře. Po doručení vzorku do laboratoře můžete normálně očekávat výsledky do 10 pracovních dnů. Delší dodací lhůta se vztahuje na testy prováděné partnerskou laboratoří.

Seznam plemen

Tento test DNA je k dispozici pro všechna plemena.

Druh vzorku

Pro tento DNA test přijímáme následující materiály: krev (EDTA), krev (heparin), stěry bukální sliznice. Kontaktujte, prosím, naši laboratoř, pokud si přejete zaslat jiný materiál než je uvedeno.